איך לשדרג דירת סטודנטים ב-5 צעדים?

איך לשדרג דירת סטודנטים ב-5 צעדים?

דירות סטודנטים נוטות להיות, לעתים קרובות, מרחבים לא מרשימים

כמעט כל אחד מאתנו חי בשלב כזה או אחר של חייו בדירת סטודנטים. דירת סטודנטים תהיה כמעט תמיד דירה לא גדולה, שמיועדת עבור מספר שותפים שחיים יחד, או עבור זוגות צעירים. דירות שכאלה, בעיקר בשל הדרישות הכלכליות היחסית מצומצמות של סטודנטים במדינת ישראל, תהיינה דירות שלעתים קרובות תהיינה מיושנות או לא מעוצבות במיוחד – והדבר מוריד את איכות החיים של הסטודנטים, שבמקרים רבים בדיוק יוצאים מהבית של ההורים שלהם, וחווים ירידה משמעותית בהרגלי החיים שאליהם הסתגלו. הדבר טבעי, אך בכל זאת יש כמה וכמה דברים שאפשר לעשות בכדי לשדרג את דירת הסטודנטים.

5 צעדים שיכולים לשדרג כל דירת סטודנטים בצורה איכותית, מבלי להשקיע יותר מדי

  • תלו פוסטרים – פוסטרים הם צעירים, מעניינים, מכניסים אופי לדירה, ומשדרגים משמעותית את המרחב המשותף ואת המרחב האישי של כל שותף בדירת הסטודנטים.
  • השקיעו בתאורה – תכנון איכותי של תאורה לדירת סטודנטים יכול להיות משמעותי מאוד בשדרוג המרחב. לפעמים, שינויים קטנים כמו מנורה חדשה או אפילו בחירה באור חם יותר – יכולים להפוך את המרחב לביתי יותר.
  • השקיעו בשולחן אוכל – שולחן אוכל הוא אחד הדברים שיכולים להפוך את דירת הסטודנטים לבית, כשמדובר במרחב משותף שאפשר גם לארח בו.
  • צביעה – צביעה היא אמצעי זול ופשוט ליישום שיכול לשדרג כל מרחב באשר הוא – וסטודנטים יכולים לנצל סוף שבוע רגוע יחסית, ולצבוע בצורה מקורית ואיכותית בכדי לייצר בדירה חום ועיצוב.
  • מדפים – מדפים הם מרכיב שנשמע אולי פשוט, אבל מדובר באלמנטים שמשדרגים משמעותית – הם מקלים באחסון, הם מאפשרים להניח ספרים, פסלונים, פרחים וכדומה – ומאפשרים הרבה מאוד אפשרויות עיצוב איכותיות.

דירת הסטודנטים יכולה להיות מרחב מעוצב ונעים, שיהפוך את החיים שלכם לטובים יותר

בין אם מדובר בתאורה ובין אם מדובר בצביעה, בין אם בספרים על מדפים ובין אם בפוסטרים על הקירות – דירת סטודנטים יכולה להפוך למרחב מודרני ואיכותי שמרגיש לכל אחד מהשותפים כמו בית. כל מה שצריך זה למצוא את המרכיבים המתאימים.

 

באדיבות תומס תאורה- חנויות תאורה בראשון לציון

דילוג לתוכן