עיצוב הבית- המילה האחרונה בהחלט

עיצוב הבית

עיצוב הבית- המילה האחרונה בהחלט

אף אחד לא אוהב לגלות שמשהו מתקלקל בבית, בטח אם מדובר בתקלה שחוזרת על עצמה שוב ושוב. נזילות או דליפה מהגג ומהקירות, סדקים בפאנלים או אפילו בעיות בצנרת.
אולי באמת הגיע הזמן לעשות שינוי אשר יגרום לכל זאת להפסק. יצאנו ובדקנו עבורכם מה עליכם לעשות על מנת להתחיל להכניס קצת אור וצבע לבית, ועל הדרך לתקן את הבעיות אחת ולתמיד. 

ריצוף פאנלים לבית – הבחירה הדקורטיבית שלכם לבית מעוצב

אם החלטתם שזה הזמן לשפץ את הבית ולהוסיף אנרגיות טובות לבית החדש, תוכלו להתחיל מהפאנלים לבית. חברת ivanka המתמחה בייצור פאנלים מבטון מעוצב לבית יודעים ומבינים את צורכי הלקוח ולכן מקפידים על סדרת המוצרים הטובים ביותר, במיוחד בסדרת ריצוף הפאנלים היוקרתית שלהם. אם החלטתם להשקיע במראה חדש, יוצא דופן ומיוחד – שווה לכם לבדוק אותם.

עיצוב הבית

שדרוג חדר האמבטיה בבית | Flaminia

לפעמים הזמן היחיד שיש לנו בבית לקבל קצת שקט הוא דווקא חדר האמבטיה.  שם נוכל להיות בטוחים כי נקבל קצת יותר זמן איכות עם עצמנו.  אם כך, כדאי להשקיע בעיצוב חדר האמבטיה ולהפוך את כל הטוב שהתרגלתם אליו עד כה, לחוויה נעימה יותר ומשודרגת. Flaminia ידאגו לתת לכם שדרוג למראה חדר האמבטיה הכולל גם כיורים, אסלות, מקלחונים ואמבטיות, ברזים ואביזרים אחרים לחדר האמבטיה.

פרקטים מעץ מלא לבית – הפתרון המושלם לצבע בחדר

לא כולם התרגלו עדיין לרעיון של ריצוף מעץ, אך האמת היא שטוב יותר שיש פרקט עץ במקום הרצפה שתמיד התרגלנו אליה, אומרים שהרבה יותר נעים ללכת בבית על רצפת עץ. הפרקטים של חברת xilo1934 משדרגים את מראה הבית והופכים אותו לנח יותר עבור דיירי הבית והאורחים. הילדים פשוט אוהבים את זה, וכיף להם שיש להם מקום נח לשחק עליו.

דלתות מעוצבות לבית – הדיל המשתלם ביותר

בדרך כלל אומרים שהכל מתחיל מבפנים, אך הפעם הרשו לנו להציג בפניכם את העיצוב המושלם לבית מזווית קצת אחרת. דלתות מעוצבות לבית דווקא מתחילות מחוץ לביתכם אך היא כרטיס הביקור שלכם פנימה. אין ספק כי הדבר הראשון שרואים טרם כניסתם לבית הוא את דלת הכניסה. מראה מעוצב ויוקרתי של דלתות הכניסה הוא העסק של חברת aperto. אפרטו שמו לעצמם דגש על איכות ללא פשרות ומוצרים ברמה הגבוהה ביותר.אם החלטתם ללכת על זה עד הסוף, שווה לבדוק מה יש להם להציע בתחום החיצוני של הבית בעזרת המבחר הגדול והמיוחד שיש להם לדלתות מעוצבות לבית.

המאמר מוגש אליכם בחסות מתחם החממה, המתחם היוקרתי לעיצוב הבית- רחוב לח"י 7 בני ברק.

 

 

דילוג לתוכן