עיצוב הבית לקראת האביב

פרחים

עיצוב הבית לקראת האביב

הגעת האביב מצריכה הרבה יותר מאשר ניקיון של הבית, היא הזדמנות לעצב אותו מחדש

סיומו של החורף מהווה עבור רבים מקור לשמחה, אושר ורעננות. גם בארצנו הקטנה, אשר לא בורכה בחורף אירופאי עז וארוך, כניסתו של האביב הינה משמעותית ומצוינת בין השאר באמצעות חג הפסח. החלפת השעון, מרבדי הפרחים המלבלבים בכל מקום, הנחלים השוצפים, ואפילו סתם מזג האוויר הנוח במיוחד לפני התחממותו בקיץ, עושים נפלא לנפש שלנו. טקס ההכנה לאביב מכיל עבור רבים לא הרבה יותר מאשר ניקיון יסודי של הבית לקראת חג הפסח, ובמקרה הטוב התחלה של פתיחת חלונות הבית לאורך שעות היממה. מדובר בעיני בבזבוז משווע של האנרגיות אשר מביאה עמה העונה המשגעת הזו, המאפשרת לנו לעשות כל כך הרבה לרתימת האנרגיות הרעננות האלו, ולשמר אותם בעזרת עיצוב מחדש של הבית, או הוספת נגיעות שונות שיכניסו את האביב לחדרים.

כיצד ניתן להאיר את הבית באור ורעננות אביבית

פרחים

קל להגיד אך קשה לבצע, עיצוב הבית באווירה אביבית עשויה עבור רבים מאתנו להתגלות כמאתגרת, ודורשת ניסיון ויצירתיות. להלן אפרט מספר נקודות והצעות להארת הבית כולו באווירה אביבית חגיגית:

  • עיצוב מחדש של פריטים שגרתיים: ווילונות, מצעים, כריות נוי, כל אלה הם מוצרים קטנים ושגרתיים אשר תופסים נפח רחב משטח החדר, והינם בעלי השפעה על עיצובו. בחירה בווילונות בצבעים עליזים, להוסיף כריות נוי צבעוניות לחלל הבית, או אפילו לקנות מצעים חדשים וצבעוניים למיטה יכניסו את האביב אליכם הביתה.
  • זרי פרחים: אין כמו האביב לליקוט פרחי בר והצבתם בצנצנת מים ברחבי הבית. במידה ואין ביכולתכם לצאת לקטוף פרחים (אשר אינם מוגנים!) בעצמכם, ניתן לרכוש זרים שלמים ולשמור ברחבי הבית. במידה וברצונכם לחסוך, ניתן בהחלט לרכוש זר שלם אחד, ולפזר את פרחיו באגרטלים שונים.

חשוב מאוד לבחור בפרחים רעננים, צבעוניים ועמידים

קניית פרחים צריכה להיעשות מספק פרחים מומחה, אשר ידע לסייע לכם לבחור בפרחים אביביים צבעוניים אשר יתאימו לעיצוב הבית. נוסף על כך, חשוב לקנות פרחים עמידים ורעננים, אשר יחזיקו לאורך זמן.

דילוג לתוכן