שיפוץ שירותים

שיפוץ שירותים

טיפים לשיפוץ שירותים באופן עצמאי ומהיר!

חדר השירותים הוא חדר שראוי להקדיש לו מאמר מיוחד, בכל מה שנוגע לשיפוץ הבית. שיפוץ שירותים אמנם נחשב לעניין פשוט יחסית, אבל כדאי לזכור שבמקרים רבים, השיפוץ העצמאי שאתם מתכננים לחדר השירותים שלכם, חייב להתבצע תוך מחשבה מדוקדקת על התוצאה הסופית. עם זאת, כל עוד מקפידים שהתכנון יהיה מקיף, ברור שהתוצאה הסופית תהיה חדר שירותים משודרג, שנעים לשהות בו, ויש בו תחושה של פרטיות מלאה לצד יוקרה.
אז איך מבצעים שיפוץ שירותים באופן עצמאי? הנה כמה טיפים בנושא.

כך תשפצו ותשדרגו את החדר

  • בחירת אסלה – הבסיס לכל שיפוץ שירותים מתחיל בבחירת אסלה חדשה. זהו המרכיב במרכזי בחדר השירותים, וכמו כל מוצר, גם אסלות ישנות הן פחות נעימות לשימוש. מומלץ שהאסלה תתאים במיוחד לצרכים של יושבי הבית. יש לקחת בחשבון שאם יש לכם ילדים קטנים בבית האסלה לא יכולה להיות גדולה מידי וחשוב שיוכלו לשבת עליה בנינוחות. אם אתם בוחרים באופציה של אסלה שקועה בקיר, יש להעירך לכך בהתאם מבחינת שבירת קירות.
  • החלפת אריחים – אחד התהליכים המרכזיים של שיפוץ שירותים הוא כמובן בהחלפת האריחים שיש בתוך החדר. זכרו שכמו בחדר הרחצה, גם בחדר השירותים האריחים צריכים להיות עמידים בפני רטיבות ולחות. רצוי שהאריחים לא יהיו כהים, כי צבע כהה יוצר תחושה של חדר קטן, וממילא מדובר על חדר קטן למדי. אריחים בצבעים בהירים, עם גוונים מרגיעים במיוחד ודוגמאות של קווים עגולים, יוכלו בהחלט לספק לכם את המענה הטוב ביותר.

ומה בנוגע לריצוף?

שימו לב כי לעתים, במהלך שיפוץ שירותים תרצו גם להחליף את הריצוף. כיום אפשר לבחור סוגי ריצוף חדשים ומגוונים שבעבר היו חסומים – כמו למשל ריצוף עם שיש, ריצוף עם פרקט, ועוד. אפשר לשקול ולראות את דוגמאות של סוגי הריצוף הנ"ל, ולראות האם הם יתאימו לאופי של חדר השירותים.

 

שיפוץ שירותים

Previous post:
דילוג לתוכן