5 טיפים לפרזול לאמבטיה

פרזול

5 טיפים לפרזול לאמבטיה

פרזול לאמבטיה מבוצע בעיקר על ידיות, ארונות מתכת, ברזים וכמובן מדפים ומתלים. יחד עם זאת, ההיצע הרחב של המוצרים עלול לבלבל את מי שאינו בקיא בתחום. בדיוק בשביל זה הכנו 5 טיפים לפרזול לאמבטיה:

  1. קחו מראש כמה שיותר מידות

הפריטים השונים בחדר האמבטיה אמורים להתאים לגודל של חלל הפנים. עליכם לקחת מראש כמה שיותר מידות ולשים לב לגובה הארונות, למרחק בין הכיור לאמבטיה ולשאר פתרונות האחסון. מידות מדויקות יאפשרו לכם לבחור פריטים מתאימים ולחסוך בהוצאות.

  1. נצלו היטב את חלל הפנים

חדר האמבטיה הוא מקום חשוב שאמור להעניק תחושת ביטחון. את התחושה הזו תוכלו להשיג רק אם תנצלו היטב את חלל הפנים. שלבו בין מוצרי פרזול שונים והגדירו מראש את המטרות והצרכים. בדקו איזה מוצרים מתאים לחלל האמבטיה שלכם ועל מה ניתן לוותר. קבעו סדר עדיפויות והתרשמו  מקטלוג דוגמאות ואולמות תצוגה.

  1. שימו לב לתנאי הלחות

פרזול באמבטיה צפוי לצבור לא מעט לחות. הטיפ בהקשר הזה הוא להביא בחשבון את תנאי האקלים הייחודיים בחדר האמבטיה, שלא קיימים בחדרים אחרים ברחבי הבית. שימו לב לתנאים הללו וודאו שכל מוצר אותו אתם בוחרים אכן מתאימים לאמבטיה סגורה. עם זאת, במידת הצורך תוכלו לדאוג לאוורור בעזרת ונטה.

פרזול

  1. התייעצו עם אנשי מקצוע

אל תתביישו להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי עיצוב חדר האמבטיה. אין חכם כבעל ניסיון ובתחום פרזול זה גם שווה לכם כסף. קבלו המלצות על אנשי מקצוע שעוסקים בתחום, צרו איתם קשר מוקדם ובררו מה הדרך הנכונה לעצב את חדר האמבטיה בלי לשבור את מסגרת התקציב.

  1. אל תוותרו על העיצוב

המטרה היא בסופו של דבר ליהנות מחדר אמבטיה מעוצב. אתם לא צריכים לוותר על אסתטיקה לטובת פונקציונאליות, או להתפשר על סגנון עיצוב שלא עולה בקנה אחד עם הטעם האישי שלכם. אל תוותרו על העיצוב והחליטו על סגנון אחיד. שלבו בין פריטי מתכת שונים ונסו לשקול הוספת זכוכית, אלומיניום, נירוסטה או מדפים קטנים שיכולים לעשות הבדל גדול.

דילוג לתוכן