מערכות סינון אוויר לבית

מסנני אוויר

מערכות סינון אוויר לבית

סינון אוויר איכותי הוא הכרחי בכל בית מודרני

חרף כל יתרונותיו של הבית המודרני, שבו אנחנו נהנים מאיכות חיים כפי שלא הכרנו אותה אי פעם בעבר, האוויר שאנחנו נושמים כיום הוא הרבה פחות נקי. החברה המודרנית, שנהנית מרכבים פרטיים וממיזוג אוויר ביתי, יכולה לקבל ממערכות המיזוג הללו את אותו האוויר המזוהם יחסית שאותו אנחנו נושמים בחוץ ואף יותר מכך, ממערכת מלאכותית של מיזוג אוויר. לכן קיימים מסנני אוויר שקיימים בכל בית ובית – ומערכות סינון אוויר איכותיות הן תנאי לאיכות חיים בסיסית וגבוהה בבית שלכם.

כיצד נבחר נכון מערכות סינון אוויר עבור הבית שלנו?

  • סוגים שונים – תחילה, עלינו להבין ולהכיר את כלל הסוגים השונים של מסנני האוויר שקיימים כיום בשוק. מסנני אוויר מודרניים יכולים להיות מסנני שמן, שקים, שקים קשיחים, HEPA, מערכות סינון כפולות ועוד. הסוגים הללו נבדלים אחד מן השני בטכניקה שאותה הם מנצלים לטובת סינון האוויר במערכת מיזוג האוויר, כאשר מסננים קשיחים מספקים סינון אחיד ואיכותי, לדוגמה, ומולם מערכות סינון עם מסננים ראשוניים ומסננים שניים מספקים את הסינון האיכותי ביותר בוודאות הגבוהה ביותר.
  • מה נחוץ לכם? זו השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם. מה היקפה של מערכת מיזוג האוויר שלכם? האם נחוצה לכם מערכת מרכזית של סינון אוויר עבור מזגן מרכזי, או דווקא מערכות סינון אוויר עבור מזגנים בחדרים נפרדים בבית? האם נחוץ סינון אוויר במטבח שלכם? את כל השאלות האלה אתם צריכים לשאול, ובהתאם לכך לבחור פתרון שמתאים לכם במידה הרבה ביותר.

מסנני אוויר

מסנני אוויר יהיו בבית שלנו בכל מקרה – אנחנו צריכים להשפיע על איכותם

כאשר מיזוג האוויר מותקן בבית שלכם, מותקנים איתו גם מסנני אוויר. מאידך, אם תנסו להשפיע ולבחור בעצמכם מערכות סינון אוויר תוכלו לעשות זאת – ובכל מקרה הבחירה היא שלכם בנכס שלכם.

דילוג לתוכן