פתרונות של פרזול מודרני לדלתות פנים

פרזול

פתרונות של פרזול מודרני לדלתות פנים

כיצד אתם בוחרים לעצב את דלתות הפנים בבית שלכם? נכון שרבים מאתנו מקדישים לא מעט תשומת לב לדלת הכניסה, וזה כמובן טבעי – אבל זה לא אומר שצריך להזניח את דלתות הכניסה. אלו דלתות חשובות מאד גם מההיבט של שמירה על הפרטיות עבור הדיירים בבית, וגם פשוט משום שמדובר על עוד אלמנט דקורטיבי חשוב מאד בתוך הבית, ויש לעצב אותו כמו שצריך. כיום, הדגש הוא לא רק על הדלת עצמה, אלא גם על הידיות שמחוברות אליה וניתן לשלב פתרונות של פרזול מודרני עבור דלתות הפנים.

כמה עיצובים שאפשר לשקול

  • ידיות הפעלה בעיצוב מיוחד – קודם כל, אחד מהיתרונות בעבודות הפרזול הוא שניתן לשדרג גם את המראה של ידית שעד לא מזמן נחשבה לרגילה ואף משעממת. כולנו מכירים את המראה של ידיות ההפעלה – אלו הידיות הרגילות שלרוב מחוברות לדלתות הפנים, וניתנות למשיכה כלפי מטה כדי לפתוח את המנעול. אולם אנו מדברים כמובן על פרזול שהוא מודרני ומיוחד. לכן ניתן לשדרג את המראה של ידיות ההפעלה – להפוך אותן לעבות יותר, לעטר אותן, לצבוע אותן במגוון צבעים, להגדיל אותן, ואף לתלות אותן בזווית מיוחדת. האפשרויות הן באמת רבות – ואתם רק צריכים לחשוב מהו הכיוון שמתאים לכם.
  • ידיות מנירוסטה – הנירוסטה ככלל נחשבת לחומר בעל מראה תעשייתי במקצת, בקווים נקיים מאד. מדובר על חומר שלא מתלכלך, שנותן תחושה של יוקרה – ולא לחינם משתמשים בה לא מעט במשרדים. אולם מה בנוגע לעבודות של פרזול לדתות הפנים בבית שלנו? ובכן, השילוב בהחלט מתקבל על הדעת. יותר ויותר אנשים שמעוניינים בעיצוב מודרני עבור דלתות הפנים שלהם, מבינים שהמפתח לכך נעוץ בנירוסטה. בעוד שהדלת עדיין עשויה מעץ פעמים רבות – הרי שידיות הנירוסטה הן שנותנות את המגע המודרני והיוקרתי.

פרזול

יש לכם מעתה אינספור אפשרויות

שימו לב כי התוספות המיוחדות הללו, מאפשרות לכם ליהנות מעיצוב מודרני, מיוחד, יפה ומושקע במיוחד עבור דלתות הפנים שלכם. נסו לבחון כמה פתרונות של עבודות פרזול כדי שתמצאו את הדגם שמתאים לכם כמו כפפה ליד.

דילוג לתוכן